Festival

Merchandise

Objednávejte na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  

V případě domluvy možnost osobního odběru v Brně. Při zaslání poštou bude k ceně připočtena cena poštovného (cca 50,-Kč)

Festivalová trička | 100,-Kč

Odznáčky | 20,-Kč

 tricko
Dámská trička XS/S/M/L | Pánská trička M/L/XL/XXL
 odznack
 

Myšlenky

DEGENERATION NEXT

 

Projekt Degeneration NEXT prošel mnoha podobami, ale vlastně je celé ty roky pořád stejný. První důležitou věcí, které jsme chtěli docílit, bylo vytvoření místa pro setkávání prváků, kteří přichází na vysoké školy do Brna a představit jim Brno a jeho zákoutí pomocí mini-deníčků, jež byly plné brněnských kulturních a volnočasových institucí. Ročník 2013 se snažil přitáhnout hlavně milovníky alternativní hudby. Třetí ročník a čtvrtý ročník nám ukázaly, že krom hudby je Degeneration NEXT hlavně o setkávání přátel.

Zatím vždy se nám povedlo přivést do Brna velice zajímavé interprety a umělce, kteří dokázali svou hudbou a vystupováním překvapit, zaujmout a inspirovat. Velice nás těší vděčnost publika a klidný a hladký průběh všech tří ročníků. Je opravdu úžasné po roční práci na festivalu sledovat nadšení návštěvníků a umělců. Trochu jsme počítali a 40% kapel, které u nás vystupovaly, hrály v ČR poprvé v životě, některé dokonce poprvé v Evropě. Doufáme, že s pátým ročníkem završíme naše snahy a dočkáme se hojné účasti. Letošní line-up si to rozhodně zaslouží.

Díky a naviděnou,

zakladatel festivalu, Roman Zigo

 

Vstupenky

 

Vstupenky za 150 Kč prodáváme jen na místě v den konání festivalu.

 


Implemented by zeroDesign.cz